Parafia p.w. św. Stanisława B.M. w Ręcznie

PISMO ŚWIĘTE

Liturgia Słowa Bożego na dzień wczorajszy i jutrzejszy

V NIEDZIELA WIELKANOCY 2024

1. Chętnych do włączenia się w modlitwę o powołania zapraszam do zakrystii.
2. Jutro spotkanie biblijne o godz. 19.00.
3. Nabożeństwa majowe w Ręcznie od środy o godz. 16.30, w sobotę po mszy o godz. 17.00, w niedzielę po mszy o godz. 15.00, w Stobnicy w środę o godz. 18.00.
4. Rozpoczynamy formację nowej grupy Wspólnoty SNE. Chętnych zapraszam w środę o godz. 19.00. Modlitwa uwielbienia w środę o godz. 20.00 w Stobnicy.
5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo w czwartek od godz. 8.30. Spowiedź w czwartek od godz. 17.30.
6. W piątek Uroczystość M.B. Królowej Polski. Msze św. w Ręcznie o 8.00 i 11.30, w Stobnicy o 10.00. Msza św. w intencji Ojczyzny od Samorządowców naszej gminy będzie o godz. 11.30.
7. Organizujemy wyjazd na spotkanie lednickie, które będzie 1 czerwca oraz pielgrzymkę rowerową w dniach 12 – 14 lipca. Zapisy i szczegóły w zakrystii.
8. Polecamy lekturę prasy katolickiej zwłaszcza tygodnika „Niedziela”.

SŁOWO BOŻE NA DZISIEJSZY DZIEŃ

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny